Semináře 

De luxe víkend 2 s wellness a JógaJitka

Obsazeno

24.- 26. 3. 2023

Příští termín 20-22.10.23 

Můžeš rezervovat :https://www.supersaas.cz/schedule/JogaJitka/kurz/54735708

začínáme v pátek v 17.30 hod. - končíme v neděli 13 hod.

Ráda bych Vás opět pozvala do nádherného prostředí TVRZ - KRASSA v Podještědí, na jarní relaxačně - jógový víkend. Výjimečná akce, ve výjimečně krásném, luxusním prostředí v uzavřeném areálu /www.krassa.cz/. S příjemným soukromým wellnes, které bude jen pro nás. Tentokrát je vítán i váš doprovod.

Čeká Vás intenzivní program jógy, meditací, technik sebeléčení těla a mysli, muzikoterapie.

Ubytování 1) v apartmánech, který se skládá z hezky zařízených 3 - 6 lůžkových pokojů. Cena JOGÍN - 5250,- Kč - účastník celého programu, 11 hodin joginské praxe, ubytování (2 noci), pronájem sálu na cvičení, 6x strava - lehká vegetariánská, wellness. Cena DOPROVOD - 4550,- Kč - ubytování (2 noci), 6x strava - lehká vegetariánská, wellness

Nebo 2) v bungalovech - komfortní dvojlůžkový pokoj s vlastní koupelnou ve stylu Safari. Cena JOGÍN - 5600,- Kč - účastník celého programu, 11 hodin joginské praxe, ubytování (2 noci), pronájem sálu na cvičení, 6x strava - lehká vegetariánská, wellness. Cena DOPROVOD - 4850,- Kč - ubytování (2 noci), 6x strava - lehká vegetariánská, wellness

Kurzem vás provede a celou akci zaštiťuje Jitka Dahlhausenová - zkušená lektorka jógy s mezinárodní certifikací KRI, Certifikovaný Terapeut Kundalini jógy, Terapeut gongovými vibracemi

Přihlášky, info: www.jogajitka.cz, email: jít.svob@centrum.cz, mobil 602 815 982

Nutná rezervace!

https://www.supersaas.cz/schedule/JogaJitka/kurz?day=24&month=3&year=2023

Intenzivní Jógová dovolená

Pojď se mnou a s menší skupinkou jogínu strávit období začátku léta a letního slunovratu v krásném prostředí jógového resortu přímo u Lipna. 6 parádních dní !

Čeká tě každodenní bohatá jógínsko terapeutická praxe a seberozvoj s jógou Vědomí. Těšit se můžeš na dynamické, energetické sestavy a meditace Kundalini jógy, mantry.

Užiješ si dosytosti léčivých Gongových lázní. Zažiješ si Yoga Nidru, rituál letního slunovratu za přítomnosti tibetských mís a dalších nástrojů. Těšit se můžeš i 30 minutové individuální ošetření tibetskými mísami. Společné večerní posezení s fajn bandou lidí. Koupat se můžeš v "domácím biotopu", nebo přímo v Lipenské přehradě, která je hned vedle resortu. Okolí přímo vybízí k výletům pěšky, na kole, lodí!

Ubytovaní: 4x dvojlůžkové pokoje - cena 9400,- Kč / osoba,                     2x apartmany - 3 lůžka - cena 8100,- Kč / osoba

V ceně je taky snídaně - bohaté buffé, první - úterní večer zajištěna lehčí večeře. Další stravování je v režii účastníků. Restaurace je 200m od resortu. Celým pobytem vás provede zkušená lektorka a jógová terapeutka Jitka Dahlhausenová. Kapacita je jen max. 14 účastníků. 

Platbu pobytu je možné rozdělit. Rezervace a bližší info: jit.svob@centrum.czMobil: 602 815 982

Rezervace:https://www.supersaas.cz/schedule/JogaJitka/kurz?day=20&month=6&year=2023

PRAHA

NEDĚLNÍ ZASTAVENÍ S KUNDALINÍ JÓGOU A GONGOVOU LÁZNÍ
Neděle 16.4.2023 od 17:00 – 20:30 v prostorách Ruben Dance Náměstí Kinských 601/3 , Praha 5 - Smíchov
Pojďte se společně s námi díky síle přítomného okamžiku s Kundaliní jógou a gongovou lázní zastavit. Pojďte si dovolit, otevřít se novým zážitkům, novým pocitům a poznáním….. Poznání své jedinečnosti.
-Kundaliní jógou si protáhneme tělo, uvolníme se, zklidníme mysl a budeme věnovat čas jen sami sobě. Nastartujeme svou vnitřní proměnu.
-Gong nás poté uvede do hlubších vrstev, je to silný posvátný a starodávný nástroj léčení, omlazení a transformace. Vytváří mocné zvukové vlny, které je možné vnímat celým povrchem těla.
Časový rozvrh: 17:00 – 18:30 Kundaliní jóga s Petrou Hanušovou 18:30 – 18:50 přestávka 18:50 -20:30 Gongová lázeň s Jitkou Dahlhausenovou ( www.jogajitka.cz )
Co si vzít s sebou: jógamatku, deku, polštářek, vodu na pití a něco pohodlného na sebe

Cena této intenzivní terapie činní Kč 950,-

Rezervace : https://www.supersaas.cz/schedule/JogaJitka/kurz?day=16&month=4

Jarní osvezení

Jóga sobotní dopolední seminár se zvukovou koupelí

KDY : Sobota 15.4. od 9-12 h

KDE : STUDIO GONGOVYCH LÁZNÍ a RELAXACE , 

Hluboká ul. 143,TURNOV

Prijd a doprej si čas a prostor pro svoje telo a duši .

Rozpohybujeme energii v tele díky vyzkoušenym efektivním jógovym technikám a pak dopreješ telu odpočinek v koupelí zvuku.Strávíš aktivní pul den a po odchodu domu se budeš cítit nabite a odpočate .

Jóga cvičení , meditace – dech , mantry, pohyb, léčivé relaxace se zvuky

Cena : 600,-Kč . Kapacita omezena - 10 účastníku maximálne

Rezervace : https://www.supersaas.cz/schedule/JogaJitka/kurz?day=15&month=4