Lekce Turnov 

turnovské lekce probíhají v Centrum Harmonie, Pasáž Kinských, Hluboká 143, Turnov
s sebou: pohodlné oblečení, karimatku, lahev s vodou
přihlášky, více info: jit.svob@centrum.cz, Tel.: 602 815 982 

ranní lekce

Kundaliní - jógy Vědomí 
 Ranní lekce 17.9. zrušena

každý čtvrtek 8.30 - 10.00 hod.

Přijďte se osvěžit ranní dávkou energie.

Začněte den jógou. Ranní jóga díky přirozené silnější detoxikaci těla má ještě silnější účinky. Někdy bývá těžší najít si čas na cvičení a meditaci právě v ranních hodinách, ale jejich benefity jsou veliké.Však sami uvidíte jak na vás 90 minut cvičení, meditace, hluboké relaxace s gongem, síla manter bude působit. Celý den prožijete v příjemnější náladě a navíc získáte prvek omlazení. Nepřeháním, přijďte vyzkoušet a sami uvidíte.
Jóga Vědomí - takzv. Kundaliní jóga dle učení indického mistra Yogi Bhajana pracuje a posiluje nervový, hormonální a imunitní systém. Pomáha při bolestech zad, uvolňuje mysl a dodáva jí větší klid, posouvá naše vnímání světa kolem i uvnitř nás, prohlubuje intuici a přináší tělu energii a vitalitu - přesně to, co naše tělo v dnešní uspěchané a složité době potřebuje.
Nutná rezervace:

Cena lekce 150,- Kč/90 minut - permanentka 5 lekcí - 750,- Kč
Cena 1 lekce bez permanentky 170,- Kč/90 minut.

večerní lekce

Kundaliní - jógy Vědomí      každý čtvrtek 19.30 - 21.00 hod.
Lekce jsou určeny jak úplným začátečníkům, tak těm, kteří si chtějí pokračovat ve své praxi 

Na lekcích se seznámíte s různými aspekty tohoto druhu energetické jógy, která je výborným nástrojem pro odbourání stresu, posílení nervového systému a aktivaci hormonálního systému, což má velký vliv nejen na naše zdraví, ale i stav naší mysli. Zvyšuje flexibilitu a kardiovaskulární kapacitu, odstraňuje negativitu a depresi, napomáhá zvýšení energie, vyrovnanosti a osobní síly. Seznámíte se s různými druhy meditací. Na každé lekci se můžete těšit na dechová cvičení, sestavu dynamických asán Kundalini jógy (kriya), relaxaci s velkým gongem (hluboké a léčivé uvolnění nervového systému a meditaci).

Nutná rezervace: 

Cena lekce 150,- Kč/90 minut - permanentka 5 lekcí 750,- Kč
Cena 1 lekce bez permanentky 170,- Kč/90 minut.


CESTA ZDRAVÍ

jógový cyklus 18 lekcí

pohyb-dech-vědomí-meditace-relaxace

Start: 17.9.2020 >> Finish: 4.2.2021

Výjimka kdy lekce není: 17.12., 24.12., 31.12.2020

vždy čtvrtek od 17.45 do 19.15 hod.

Kurz se druhou lekcí uzavře a dále bude probíhat jen pro uzavřenou skupinu!! Kapacita kurzu omezena 

V podzimní a  zimním nevlídném počasí, býváme skleslí na mysli i na duchu, strádá i naše fyzické tělo, chybí nám energie a do jarního období se pak probouzíme s velkou fyzickou únavou a oslabení. Abychom se více vyvarovali těmto symptomům a prošli tímto obdobím lehčeji, máme k tomu výborné prostředky. Záleží na vás. Pojďte vyburcovat vaše tělo k pravidelným lekcím jógy. Jóga Vědomí podle Yogi Bhajana - během jedné lekce propojí naše tělo, mysl i duši, najednou jsme celiství, sjednocení. Fyzickým cvičením - krijí - nasytíme své tělo, mysl se zklidní a vyčistí pomocí meditace, tělo uvolní síla léčivého gongu a duše se zaraduje díky mantrám. Dodáte tělu energii, posílíte nervový, hormonální a imunitní systém.

Nutná rezervace místa a zaplacení zálohy 1700,- !
Cena cyklu: 2700,- Kč / 18lekcí, lekce trvá 90 min.

Rezervace: ttps://www.supersaas.cz/schedule/JogaJitka/kurz?day=17&month=9