Reference

Jana


Další metabolický příběh mojí klientky ještě neskončil, ale mám od ní souhlas sdílet pro motivaci dalších lidí. Paní Jana mi byla doporučena paní primářkou z Jablonce nad Nisou, kde se léčila na onkologii s bohužel ... nejčastější ženskou rakovinou. Její stav je stabilizován, ale paní Jana díky léčbě, která souvisí i s hormonální léčbou hodně přibrala. "Pracovat" jsme spolu začaly po velikonocích v druhé polovině dubna. Jana měla obavy, že to nedá, ale stejně tak chtěla zabojovat a ještě více ozdravit svoje tělo a zhubnout. Povedlo se a já velice smekám. Kontrola dnes. Téměř 14 kg dole, Jana šťastná, paní primářka chválí. Mám stejně jako Jana hezký den.
Děkuji paní Janě za důvěru, pokračujeme.

Gábina H.


"O Metabolic Balance mi Jitka vyprávěla už letos cca v únoru. Připadalo mi to zajímavé, nicméně jsem si říkala, že to nejspíš nebude nic pro mne a možná jsem byla i trochu skeptická. V létě jsem byla dost unavená, připadala jsem jsem si taková odulá a cítila jsem, že s tím musím něco udělat, že potřebuji jakousi očistu či restart organismu. Musím zmínit, že jsem koncem června podstoupila umělé oplodnění a spolykala jsem velké množství hormonálních léků. Vzhledem k neúspěšnosti pokusu jsem se ani psychicky necítila nejlépe. Netrpěla jsem snad ani nadváhou, ale tři kilča dole by nebyla špatná. V polovině srpna jsem oslovila Jitku, která mi vysvětlila, jaký je postup a co je potřeba. Nechala jsem si udělat rozbor krve, Jitka mi připravila jídelníček, předala mi seznam pro mne vhodných potravin a vysvětlila mi celý systém, pravidla a principy, které je potřeba dodržovat. Prvních 10 dnů jsem si musela zvykat na 5-ti hodinový interval mezi jídly, byly chvíle, kdy jsem měla hlad, ale po cca 14-ti dnech mi to už připadlo přirozené. Celý princip mi naprosto vyhovoval. Perfektní bylo to, že jsem měla naprosto jasno v tom, co budu druhý den jíst, jídla jsem si mohla předem připravit a jejich příprava byla krátká. Nemusela jsem ráno bloumat po obchodě a přemýšlet, co si mám asi tak koupit ke snídani. Byla jsem překvapena, že mne nehonila mlsná a neměla jsem chuť na sladkosti či jiné mlsání. Vysvětlovala jsem si to tím, že tělo dostává všechny vitamíny, minerály a potřebné látky.

Po 14-ti dnech jsem se začala cítit více čilá a lehčí, měla jsem pocit, že splaskávám, i když na váze to ještě znát nebylo, oblečení už mi začínalo být volnější. Postupně jsem slyšela reakce okolí, které si začínalo všímat, že hubnu. Za 6 týdnů jsem zhubla 6 kg, cítím se velmi dobře a zlepšila - rozjasnila se mi pleť. Po pátém týdnu MB jsem se stále držela doporučených potravin, nicméně jsem je přestala vážit, občas jsem zahřešila sklenkou vínka. A váha zůstává stále stejná. Před 18-ti dny jsem postoupila druhé umělé oplodnění, které samozřejmě doprovází i spousta hormonálních přípravků. Tentokrát to byl pokus úspěšný. Jsem přesvědčena, že k úspěšnosti Metabolic Balance nemalou měrou přispěl. Věřím, že se v mém organismu nastartovaly ty správné metabolické procesy, které mi k otěhotnění přispěly. Stále jím převážně doporučené potraviny, protože mi vyhovují. Osobně jsem z Metabolic Balance naprosto nadšená a všem, kteří jsou odhodláni udělat něco pro sebe a svůj organismus, mohu jen vřele doporučit."

Vlasta M.


„Můj METABOLIC BALANCE

Po delší době jsem se konečně setkala se svou sestřenicí Jitkou a probraly kde co, až jsme se dostaly k tomu, že se zabývá programem Metabolic Balance. To mě velmi zaujalo, protože v té době jsem byla už skoro obézní. Před nějakým časem jsem navštěvovala paní, která se zabývá hubnutím. Nějaké výsledky se dostavily, ale stálo mě to nejen hodně úsilí, ale i peněz. Proto jsem šla do Metabolic programu trochu s nedůvěrou, ale chtěla jsem to zkusit protože jsem věděla že musím se sebou něco udělat a že už nemůžu nic ztratit, ale získat. Začátek nebyl jednoduchý, ale naštěstí ne dlouho, protože první výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat. Kila šla opravdu rychle dolů. Ubývající kilogramy a podpora Jitky, která mi vždy vše velmi pečlivě vysvětlila, dělali zázrak. 

Jitka je velice příjemná, vstřícná a ochotná a můžete se na ní s jakýmkoliv problémem obrátit a to při hubnutí velmi pomáhá. Je pravda, že nějaké finanční prostředky mě to stálo, ale když jsem viděla výsledky za tak krátkou dobu nejen v hubnutí ale i ve zdravotním stavu, tak tomu stále nemohu uvěřit, že je to možné. ALE OPRAVDU JE !!!!! Za 5 měsíců jsem zhubla 14 kg a to je super. Co mě přijde na Metabolicu příjemné, že jídelníček je sestaven pro každého člověka individuálně, podle výsledků krevního rozboru, takže ho má každý šitý na míru a nejen že hubnete, ale zároveň se vám zlepšuje i zdravotní stav. Je vám prostě dobře."

Jana


Příběh paní Jany je přesně ukázkový, jak program Metabolic Balance funguje. Když si paní Jana přinesla koncem prosince 2018 krevní výsledky, měla velmi výrazně zvýšený cholesterol a s praktickou lékařkou už se domlouvaly na preskripci farmakologické léčby a hrozilo jí na do smrti zobání tabletek - takzvaných statinů. Po třech měsících nejenom že paní Jana zhubla 13 kg a vypadá skvěle, ale i její cholesterol se upravil tak, že žádné tabletky nejsou doposud nasazeny a nejsou potřeba. K tomu ještě paní Jana přidala fakt, že se dlouhá léta snažila zhubnout a zkusila opravdu hodně, od Nature House, přes Svět zdraví a dalších míst kde nabízí účinné zhubnutí, za což taká utratila spousty peněz avšak bez výsledku ... nikdo a nic ji nepomohlo. K tomu musím napsat, že Jana chodí již roky pravidelně 4 - 5 krát týdně cvičit a se svojí tloušťkou nepřestávala bojovat právě i pohybem. My jsme se poznaly na mých lekcích jógy, vše jsem ji vysvětlila a Jana se rozhodla do programu vstoupit. Dnes po třech měsících je Jana šťastná žena, že do toho šla a mám povolení její příběh i fotky zveřejnit, aby motivovala další, že to má smysl a Metabolic funguje. Se svým stravováním je naprosto spokojená. Cítí se skvěle a její rodina je na ni pyšná.

Marie


"Krásný nový den, milá paní Jitko,
před 7 týdny jsem zahájila svou ozdravnou cestu s Metabolic Balance a s vámi. Má váha to ráno byla 78 kg, dnes ráno 67,5 kg. Mám za sebou 11 let věčného hubnutí, všemožné diety, půsty, detox, preparáty, různé směry ...... Došlo to, až k váze, se kterou jsem šla rodit třetího synka a k únavě, podrážděnosti, věčnému hladu a chuti na sladké. Bolestem kloubů, hlavy, padání vlasů, rozhozeného menstruačního cyklu, potřebě pořád jen spát atd. atd. A při mé výšce 158 cm z velikosti 38, na velikost 42, kalhoty i 44...
Dnes? velikost 38, pleť, vlasy, nehty pokožka krása, vyprazdňování krása, menstruace v harmonii, žádný hlad a chutě, usínám okolo 23., budím se sama před 6.hodinou po tvrdém nádherném spánku odpočatá, spokojená... 
Děkuji za kamarádku, která mne na Vás nasměrovala a děkuji i Vám......
Můj cíl je takto zdravě se navrátit k mé váze 60 - 62 kg, kterou jsem mívala až do početí 3. syna."