Metabolic balance 

Trvalé řešení problémů s hmotností, omlazení a podpora
celkového zdraví, posílení vitální energie, zdraví a fit do vysokého věku! 

  • Chcete zůstat zdraví a fit pokud možno až do vysokého věku?
  • Posílit energii a vitalitu?
  • Jak uvést látkovou výměnu opět do rovnováhy?
  • Vyřešit trvale problémy s hmotností?
  • Podpořit celkové zdraví?
  • Už žádné hladovění!
  • Vyzkoušejte chutné a zdravé recepty a kila půjdou dolů jen tak mimochodem!
  • Příroda nám nabízí pravé "tukožrouty a zeštíhlovače".

Co je to metabolic balance?

Metabolic balance je výživový program určený pro úpravu látkové výměny a tělesné hmotnosti. Byl vyvinut lékaři a odborníky pro výživu na základě dlouholetých zkušeností. S jeho pomocí můžete individuálně změnit Vaše stravovací zvyklosti, jíst naprosto vyváženě a zdravě - a uzpůsobit Váš jídelní plán na míru Vašemu metabolismu. Základ tvoří osobní jídelní plán a individuální seznam potravin, který je vyhotoven na základě Vašich aktuálních laboratorních výsledků a údajů o zdravotním stavu. Probíhá ve 4 fázích a umožní Vám
1. trvale vyřešit Vaše problémy s váhou
2. preventivně a celkově podpořit Vaše zdraví.


https://www.metabolic-balance.cz

Zajímá Vás - objednejte se na informační schůzku!

zaujalo Vás to, chcete vědět víc? ... volejte, pište ... ráda vám odpovím

Jak působí metabolic balance?

Váš individuální jídelní plán spojí Vaši osobní "tělesnou chemii" s patřičnou "chemií potravin" - v těle tak nastane nová metabolická rovnováha. Váš plán zohlední Váš zdravotní a tělesný stav a vztahuje se proto čistě na Vás a Vaše údaje.

Budu Vám k dispozici po celou dobu programu.

Jak docílím redukce hmotnosti?

Potraviny se nevybírají podle obsahu kalorií, nebo podílu tuků, bílkovin a uhlohydrátů. Jediné kritérium pro výběr je působení daných potravin na látkovou výměnu a hormonální produkci. Tím aktivujete zdravý metabolismus a podporujete přirozenou produkci inzulínu.

Trvalý přechod na vyhovující a vyvážené stravování předchází dlouhodobě, především v kombinaci s přiměřenou pohybovou aktivitou, onemocnění civilizačními chorobami. Znovuobnovení přirozené rovnováhy ve stravování způsobí současně i obnovení Vaší zdravé tělesné (rovno)váhy.

Současně podporujete výkonnost a koncentraci a zlepšujete celkovou energii. Spíte vydatněji, Vaše tělesné i psychické síly rostou - cítíte se celkově lépe, plni energie a zdraví a je to na Vás i vidět. Při dodržování programu metabolic balance se šetrně chrání svalová hmota a vazivo - odbourává se jen tuková tkáň, takže Vaše pokožka zůstává pevná a hladká.