Fotogalerie

Gongové lázne - Reference

* Reference gongové lázně *

"Děkuji Jitka Dahl za skvělou gongovou lázeň.❤️
Pravidelně chodím už téměř rok na skupinovou gongovou lázeň. Tentokrát jsem si dopřála soukromou a moc jsem si to užila. Gong mířil přímo na mě svojí energii a léčil co bylo v danou chvíli potřeba. Šla jsem na terapii velmi unavená po celodenní jízdě na kole. Gong jako by to vycítil a hrál velmi jemně, abych si dovolila relax, což já moc neumím, ale povedlo se. A díky tomu, že jsem se dostala do hluboké relaxace, se zpracovala některá témata a našla jsem odpovědi, díky snům které přicházeli.
Tím chci Jitce moc poděkovat a doporučit všem, kdo chtějí na sobě pracovat, využít sílu gongu a soukromé terapie. 🙏❤️" 

"Jitu, od rána je mi božsky! Ten klid…. Já se tam fakt rozložila na kostičky - a tak vylezlo něco hlubokého (snad až z morku kostí 😂). Bylo to nádherné! Moc Ti děkuji a určitě toužím zažít to znovu ❤️"

Jarmila Klacková


"Ahoj Jíťo, tak s odstupem píšu moji gongovou zkušenost. Asi je potřeba zmínit, že dost silný zážitek jsem měla už z čtvrteční hodiny, kdy jsem se gongem nechávala unést mimo můj vlastní časoprostor, ale potkala jsem tam něco, co mě koplo zpátky do místnosti. Nevrátila jsem se úplně, věděla jsem, kde jsem a co se kolem mě děje, ale měla jsem pocit, jako bych se vznášela a otevírali se mi ruce do záře hřejivé energie, která byla jakoby přede mnou. Když tohle lehce odeznělo, cítila jsem na palci levé ruky jemný stisk, jako kdyby mě Dominik držel za palec. Celý prostě krásný. Něco obdobného jsem čekala od lázně. Taky jsem měla pár zajímavých okamžiků, jako bych byla vlastní dech a procházela vlastním tělem sem a tam. Bylo to ale jemnější. Nicméně neutralita, kterou jsem nabyla a se kterou jsem odcházela je se mnou i nyní. Nesoudím, neposuzuji ale vnímám a nechávám plout. Takhle příjemně jsem se necítila dlouho. Mám v sobě neuvěřitelný klid, pro který jsem si vědomě na lázeň nejela, ale jsem vděčná, že jsem si ho sebou odvezla. 💜 "
 

Petra M.